סיפור לקוח חברת אבני דרך

מהי פעילותה של חברת "אבני דרך"?

"רכישת נדל״ן נתפסת אצל המון אנשים בתור חלום רחוק או ״לעשירים בלבד״ ואבני דרך באה לשנות את התפיסה הזו. מתוך ההבנה שנדל״ן הוא מפתח לצמיחה חברתית וכלכלית אנחנו נותנים מצד אחד שירותים למשקיעים מנוסים ומצד שני מסייעים לרוכשים חדשים להיכנס באופן חכם לשוק הזה ומלווים אותם בכל שלב בתהליך- אבן אחר אבן ." רועי –סמנכ"ל כספים

מדוע בחרו בזיו מערכות?

כשהיקפי פרויקטים רק הולכים ומתרבים, יש צורך במנגנון טכנולוגי אחד שירכז את כל הדאטה תחת קורת גג אחת. לא רק שצריך למיין ולתייק את הנתונים במהירות אלא גם לשקף להנהלה באופן ברור את
ההשלכות שלהם על המחלקות השונות.
הבחירה בפלטפורמה של SAP Business One בשיתוף עם זיו מערכות העניקה לאבני דרך את כל זה ויותר.
זהו פתרון שמסוגל להכיל את כל צרכי העסק, לשקף תובנות מהותיות בלחיצת כפתור ויש לו את היכולת לקלוט עוד ועוד מחלקות גם בעתיד אל תוך עץ ה-.ERP של החברה.

תהליכים שהתייעלו בעזרת המערכת:

סנכרון ממשקים – האינטגרציה בין המערכת התפעולית (בקרה, קבלנים, ספקים) שיהיו מסונכרנים עם הנה״ח
מאפשר לנהל את התקציב ולהתריע על חריגות תקציביות מבעוד מועד; משם הדרך להתאים את הקבלנים לפרויקט סלולה.

נגישות של כלל הנתונים – הדגש היה להביא שקיפות ונגישות לבעלים של החברה בכל מה שקשור לניתוח עלויות וניהול תקציב במערכת.
כיום, עוד לפני הזמנה והקמת חוזה, 'אבני דרך' יודעים לבחון אם פרויקט חורג מהתקציב, מה אפשר לעשות מבעוד מועד, למשל לעשות סקר מגמות של חומרים ואנשי מקצוע… והכל ״בלחיצת כפתור״ ומכל מקום.

חיסכון בזמן- נחסכו המון שעות עבודה בהערכת שווי פרויקט חשבונאי. פעם לדוגמה תהליך בקרה תקציבית היה לוקח חודש ימים רק איסוף הנתונים וניקיון של כל ה .garbage היום תוך שבוע וחצי 'אבני דרך' מקימה דוח בקרה כולל הצגתו למנהלים. זרימת הנתונים מאוד אינטנסיבית כשהיא מגיעה היישר מהשטח בשידור חי וזה נמצא מול העיניים שלהם במערכת ומסייע להפיק את הדוחות הרלוונטים.

ממליצים?

חברה שיש לה פלטפורמה כזו יציבה, מעידה על עד כמה האנשים שהקימו את החברה חושבים חדשני וחושבים
קדימה ובנוסף, מעידה על הרובסטיות של החברה צופה פני עתיד.

למערכת הזו יש את הגמישות הנדרשת, כלומר לא לעשות הכל בבת אחת אלא ליישם את הדברים המתאימים לחברה עכשיו ולאט לאט לצרף עוד מחלקות מבלי לאבד שום דאטה בדרך.
ֿ"להיתקע" על מערכות ישנות שלא מדברות אחת עם השנייה ומסרבלות עבודה בסופו של דבר, עולה ביוקר ומפספס את המטרות העסקיות והפוטנציאל הטמון בחברה.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email