טרנספורציה דיגיטלית בחברות נדל"ן

מהם תחומי ההתמחות של זיו מערכות?

חברת זיו מערכות מקבוצת טופ עוסקת קרוב לשלושים שנה במתן פתרונות ניהול מתקדמים לענפי הבנייה והנדל"ן. זוהי החברה הגדולה בתחומה עם מאות לקוחות ואלפי משתמשים.

מערכת Assets One הייחודית שלה היא פתרון ERP מלא הנותן ללקוח שקט נפשי.

היופי בפתרון שהוא מושתת על חכמת ההמונים. הלקוחות במשך 30 שנה מבקשים שיפורים והעדכונים יוצאים לכולם 10 פעמים בשנה. מספר ללא תקדים בענף התוכנה.

כיצד אתם יכולים לסייע לארגונים במסע שלהם לטרנספורמציה הדיגיטלית?

החיבור בין זיו מערכות לחברת SAP מביא פתרונות מתקדמים לעולמות ההנדסה, משכנת, ניהול נדל"ן מניב, אחזקה וכמובן פיננסי. המעבר מפתרונות נקודתיים ולעתים ממחברות לעולם הדיגיטלי נעשה על ידי צוות מומחים המלווה את הלקוח משלב האיפיון ועד סיום מוצלח של ההטמעה תוך חשיבה כיצד לתת ללקוח כלים שיעזרו לקבל החלטות טובות לניהול החברה בהתבסס על הנתונים המוזרמים מהשטח.

איזה פרוייקט שביצעתם גרם לשינוי גדול מבחינתכם?

לזיו מערכות יש מאות לקוחות ואלפי משתמשים בארץ ובחו"ל. קשה לי לסמן פרוייקט אחד כזה, אך ישנם לקוחות שלקחו את המערכת לקצה, לדוגמה: י.ח. דימרי, קרסו נדל"ן, גיא ודורון לוי. לקוחות אלו בחרו את Assets One הנותן ראייה רחבה של כלל פעילויות החברה מנקודת מבט אחת. הם הובילו ארגון מחדש של התהליכים העסקיים, התייעלו והטמיעו גם מערכות לווין של שותפי SAP דוגמת BI וארכיון דיגיטלי ובעצם הפכו חברת בניין לחברת היי-טק לכל דבר.

שתף את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email